Elektřina a zemní plyn

Plzeňská energetika a.s.  je také předním výrobcem elektřiny v západočeském regionu. Provozuje energetický zdroj o celkovém instalovaném elektrickém výkonu 90 MWe. V oblasti elektřiny se zaměřujeme na výrobu silové elektřiny a poskytování podpůrných služeb. Vyrobená elektrická energie je, kromě pokrytí spotřeby vlastního zařízení sloužícího k provozu elektrárny, zobchodována na trhu s elektřinou. Na dodávku elektrické energie koncovým odběratelům se specializuje naše partnerská společnost United Energy Trading, a.s. Podpůrné služby jsou poskytovány společnosti ČEPS, a.s.

Jelikož má  společnost Plzeňska energetika, a.s. a United Energy Trading, a.s společného vlastníka, nabízíme vám tímto zprostředkovaně produkty této společnosti, která je významným obchodníkem na trhu s elektřinou a plynem. Jako jeden z prvních subjektů na českém trhu zahájila souběžné dodávky elektrické energie a zemního plynu a to již v roce 2007. V obou komoditách skládá společnost svoje portfolio zdrojů na kombinaci dlouhodobého partnerství s dlouhodobými smlouvami a krátkodobých nákupních kontraktů. Spokojenost zákazníků tak jednoznačně ukazuje na správnou volbu této strategie, neboť umožňuje zákazníkům vybrat si ze škály produktů, které jsou jim nabízeny.

Spolehlivost a kvalita dodávky, osobní i elektronická komunikace prostřednictvím zákaznického portálu, individuální přístup ke každému zákazníkovi, diskrétnost v jednání a výhodné platební podmínky jsou pro tuto společnost naprostou samozřejmostí.

 

Plzeňská energetika a.s. © 2011, all rights reserved